השירותים שלי

באמצעות ניסיון עשיר ומגוון של 15 שנות ייעוץ ומעל 20 שנות ניהול בכיר.
אני מעניק ללקוחותיי במסירות ואכפתיות מעטפת חיזוק ליכולות הניהול והמנהיגות.

שירותי ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי כללי

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים עם תהליכי רוחב. השגת שיפור בכל ההיבטים של העסק: הגדלת הכנסות, שיפור רווחיות, גיבוש תכנית אסטרטגית, פיתוח עסקי ושיווק נכון, התייעלות בכוח האדם, שליטה בתזרים המזומנים, ייעול תהליכי הייצור או מערך השירות ועוד.

ייעוץ ארגוני

שירות המתאים לעסקים בינוניים בהם מועסקים מספר עובדים לפחות. התמקדות בהגדלת היעילות של העסק, הפחתת עלויות, הטמעת תרבות ארגונית, שיפור ביצועים וחתירה לשיפור מתמיד, ניהול נכון של המשאב האנושי ומבנה יעיל של השדרה הניהולית ועוד.

ייעוץ תפעולי

שירות המתאים לעסקים בתחומי התעשייה, המסחר והשירותים, עם מספר עובדים גדול ומספר מחלקות. שיפור שרשרת האספקה, הגדרת יעדים ומדדים, הגדלת התפוקה, יכולת שליטה ובקרה על כל הפעילות, שיפור הממשק עם הלקוחות, הספקים והעובדים.

הובלת תהלכים

חניכת מנהלים

מתאים למנהלי עסקים קטנים או עצמאים שמעוניינים ביועץ זמין לסיוע בתחומים שהם פחות מצטיינים בהם. תהליכי עומק לצד זמינות גבוהה להתייעצויות, בדומה לעוזר אישי, יועץ צמוד או סמנכ"ל.

ליווי מנכ"לים

מתאים למנהלים בכירים שזקוקים להשלמות בהיבטים מתקדמים של ניהול, ואיש סוד מקצועי להתייעצויות לפני קבלת החלטות חשובות. כוח אדם, שיפורים ארגוניים, החלטות שיווקיות וכלכליות ועוד.

שיפור תהליכי ייצור ושירות

מתאים לגופי תעשייה ומסחר שמעוניינים להגדיל תפוקה, לייעל הליכי ייצור ו/או לשפר את השירות ללקוחותיהם. הכרות עמוקה עם המנגנון הקיים, והובלת תהליך לשיפור התפוקה והתייעלות פנימית.